MENÜ

AHŞAP EV PENCERESİ

Ahşabın doğasındaki sağlamlığı modern teknolojiyle kullanıma hazır hale getirerek çok daha büyük açıklıkları çok daha sağlam bir şekilde doldurur. Ahşap profil, yüzeyi parmak birleşmesiz ve budaksız, zamanla çarpılmasını ve dönmesini önleyen son teknoloji laminasyon işlemi ile üretilmiştir. 0,2 mm hassasiyetle üretilen doğrama kesitleri DIN 34-1-1 D standartlarında olup birleşme morsa zıvanalıdır.
Ahşap pencere profil kesitleri hem pencerenin ömrüne, hem kullanım kolaylığı ve estetiğine hizmet edecek şekilde tasarlanmıştır.
Suyun tahliyesi ve nem toplanmasının önlenmesi, sadece pencerenin kendisinin değil, cam gibi diğer pencere kısımlarının ve bitişiğindeki yapı malzemelerinin korunması için de çok önemlidir. Profili tasarlarken, cam takılan boşluğun mümkün olduğu kadar doldurulmaması dikkate alınmıştır. Çok camlı ısıcamlardan tam istifade için, camın takıldığı boşluk da özel olarak tasarlanmıştır.
Isı yalıtımlı alüminyum damlalık profilinin avantajı, fitilin ısı farkından dolayı dayandığı yüzeye yapışmasını önlemektir. Bu profil, maksimum